Goodwill Capital

Wspomagamy Klientów w kwestii lokowania środków na rynkach kapitałowych, dbamy o to, aby znalezione inwestycje były dopasowane do inwestycyjnych preferencji. Zajmujemy się również dywersyfikowaniem portfela inwestycyjnego Klienta.

Naszą misją jest objęcie pełną opieką Klienta. Dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, co sprawia, że proponowane rozwiązania są idealnie dopasowane do oczekiwań i nie powodują rozczarowań w przyszłości.

Współpraca oparta o zaufanie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że część produktów oszczędnościowych i inwestycyjnych, które posiadają Klienci, nie zawsze spełniają swoje funkcje. Najczęstszym powodem powyższej sytuacji jest niedopasowanie rozwiązań do potrzeb i oczekiwań Klienta. Właśnie dlatego współpracę z Klientem zaczynamy od audytu i analizy już obecnych rozwiązań inwestycyjnych posiadanych przez Klienta, aby pokazać korzyści i wady posiadanych produktów. Następnie pokazujemy alternatywne rozwiązania, których wybór był podejmowany po zapoznaniu się z oczekiwaniami i preferencjami inwestycyjnymi Klienta.

Zespół Goodwill Capital

Dlaczego Goodwill Capital?

Wskazujemy rozwiązania adekwatne do sytuacji i aktualnego rynku kapitałowego. Stawiamy na bezpieczeństwo szukając rozwiązań perspektywicznych i spełniających normy prawne.

Spersonalizowany kontakt

Doskonale wiemy, że chcesz mieć kontrolę oraz informacje na bieżąco o stanie swoich środków. Właśnie dlatego każdy Klient, który z nami współpracuje ma do dyspozycji asystenta oraz specjalistę w celu zapewnienia pełnej i szybkiej komunikacji.

Wsparcie w decyzji

Dla każdego Klienta proponujemy wsparcie przy podejmowaniu decyzji związanej z inwestycją. Wykonujemy analizy prawne oraz księgowe dostępnych rozwiązań na rynku, dzięki czemu potrafimy ocenić korzyści i zagrożenia danej inwestycji.

Adekwatność rozwiązań

Każdy z nas jest inny i ma inne podejście do inwestycji i ryzyka. Dlatego proponowane rozwiązania są dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji dzięki przeprowadzonej analizie przez specjalistę.

Wiemy jak sprawić, aby inwestowanie było bezpieczne

Dobierając rozwiązania dla Klienta analizujemy je pod różnym kątem. Często korzystamy z opinii prawnika, księgowego lub maklera papierów wartościowych. Nasze doświadczenie związane z inwestycjami i różnego typu projektami sprawia, iż myślimy długofalowo, dzięki czemu proponujemy tylko najlepsze rozwiązania.