Goodwill Finance

Realizujemy projekty z zakresu  finansowania przedsięwzięć Klientów, a w szczególności dotacji, kredytów, leasingów czy faktoringu. Dobieramy rozwiązania ubezpieczeniowe, które zabezpieczą Ciebie, Twoją rodzinę i firmę.

 

Udzielamy również informacji na temat rozwiązań, które finansują działalność gospodarczą. Pomagamy w doborze i uzyskaniu dotacji oraz dofinansowań.

Zespół profesjonalnych doradców z Goodwill Finance jest doskonale zorientowany we wszystkich produktach bankowych i ubezpieczeniowych skierowanych do Klientów indywidualnych, jak i Klientów biznesowych.

Najlepszy wybór dla Ciebie i Twojej firmy

  1. Na początkowym etapie współpracy przeprowadzamy wywiad i dokładną analizę potrzeb, oczekiwań Klienta, jak i jego możliwości związanych ze zdolnością kredytową.
  2. Ze względu na fakt, iż na stałe nie jesteśmy związani z żadnym bankiem, przedstawiamy najlepsze zestawienia ofert kredytów i leasingów na rynku.
  3. Obiektywnie oceniamy i pomagamy w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań do sytuacji Klienta.
  4. W razie potrzeby pomagamy w skompletowaniu i wypełnieniu wymaganych dokumentów.
  5. Jesteśmy również dyspozycyjni, aby objaśnić wszystkie zapisy w umowie kredytowej.
  6. Zapewniamy dostęp do rozwiązań dla Klientów indywidualnych jak: kredyty gotówkowe, hipoteczne, konsolidacyjne oraz dla Klientów biznesowych, pomagając w uzyskaniu kredytów obrotowych, inwestycyjnych, pożyczek leasingowych czy faktoringu.

Spersonalizowane ubezpieczenie –  gwarancją bezpieczeństwa 

W zależności od potrzeb ubezpieczeniowych Klienta, Goodwill Finance wskazuje rodzaje oraz zakres produktów dostępnych na rynku w celu zapewnienia optymalnej ochrony życia, zdrowia, prywatnego majątku, firmy czy rozwiązań bankowych.

Życie i zdrowie

Nie daj się zaskoczyć i zagwarantuj sobie i bliskim bezpieczeństwo finansowe w razie nieprzewidzianych zdarzeń: śmierci, chorób czy uszczerbku na zdrowiu. Dzięki specjalistom z Goodwill Finance znajdziesz ubezpieczenia na życie, zdrowie i poważne zachorowanie, ubezpieczenia wypadkowe oraz emerytalne.

Dom i mieszkanie

Zapewnij bezpieczeństwo swojego domu wykupując polisę i chroniąc go przed skutkami pożarów, powodzi czy włamań. Skorzystaj również z ubezpieczenia Home Assistance, dzięki której otrzymasz natychmiastową i fachową pomoc w przypadku awarii.

Auto

Prócz standardowych i obowiązkowych ubezpieczeń OC pomożemy również wybrać pakiety AutoCasco, NNW czy Assistance w ramach, których zostajesz objęty ochroną na wypadek kradzieży, bezproblemowo zamówisz lawetę w przypadku awarii, odzyskasz środki lub naprawisz auto zniszczone nie z Twojej winy.

Firma

Prowadząc biznes inwestujemy znaczną część środków w budynki, maszyny, pojazdy, dlatego też nie możemy zapomnieć o ochronie ich i ubezpieczeniu przed zniszczeniem, kradzieżą czy awarią. Za naszym pośrednictwem dobierzesz również ubezpieczenia OC swojej działalności, OC zarządu, zabezpieczysz swoją firmę oraz wspólników również w przypadku Twojej śmierci.

Podróż

Wyjeżdżając w podróż, szczególnie poza terytorium swojego kraju, warto pomyśleć o ubezpieczeniu w przypadku konieczności skorzystania z zagranicznej opieki medycznej, zgubienia i kradzieży bagażu. Za naszym pośrednictwem szybko wykupisz ubezpieczenie turystyczne.

Ubezpieczenia umów

Niektóre umowy wymagają dodatkowego zabezpieczenia w postaci ubezpieczenia. Po sprawdzeniu umowy, którą zawierasz dopasujemy odpowiednią formę zabezpieczenia.