Goodwill Human

Przeprowadzamy procesy rekrutacyjne dla firm i organizacji. Najczęściej rekrutujemy specjalistów z obszaru księgowości, IT, prawa, marketingu, finansów oraz sprzedaży.
Nasza współpraca może mieć charakter długofalowy jak i jednorazowy, w zależności od potrzeb i specyfiki organizacji.

Gdzie znaleźć odpowiedniego pracownika?

Poszukując pracownika do Twojej firmy mamy do dyspozycji wiele źródeł pozyskiwania aplikacji, od tradycyjnych form zewnętrznych, przez własną bazę, po niestandardowe sposoby. Wszystko, aby do Twojego zespołu trafiła zaangażowana osoba, spełniająca wymogi związane z doświadczeniem i odpowiednią wiedzą merytoryczną.

Nasz model współpracy

 

  1. Przeprowadzenie wywiadu z pracodawcą w celu wyznaczenia oczekiwań dotyczących potencjalnych kandydatów.
  2. Stworzenie i umieszczenie na portalach internetowych i Social Media, atrakcyjnego i skutecznego ogłoszenia.
  3. Poszukiwanie kandydatów pasywnych (nieszukających pracy) tzw. metodą Direct Search.
  4. Analiza otrzymanych aplikacji pod kątem przedstawionych wcześniej preferencji.
  5. Realizacja rozmów rekrutacyjnych w celu weryfikacji informacji ujętych w CV, przedstawienia stanowiska pracy oraz uzyskania oczekiwań kandydata.
  6. Skierowanie do siedziby firmy wybranych kandydatów w celu ostatecznej weryfikacji umiejętności i kwalifikacji kandydata.

Czas trwania rekrutacji

Ekspresowe rekrutacje. Najszybsza rekrutacja trwała 30 minut – od zapytania, po wysłanie CV kandydata i wstępną akceptację. Dlaczego? Codziennie przeprowadzamy kilkanaście rozmów rekrutacyjnych, dostajemy kilkadziesiąt CV, które trafiają do naszej bazy wraz z raportem z rozmowy, dzięki temu w szybkim czasie udało nam połączyć się pracodawcę z pracownikiem.

Standardowe rekrutacje.

Pełny proces rekrutacji od poznania firmy i jej potrzeb, przez zebranie aplikacji i rozmowy rekrutacyjne, po akceptację kandydata trwa średnio do 21 dni.

Informacje na bieżąco

Na bieżąco informujemy o przeprowadzonych działaniach. Po rozmowach rekrutacyjnych otrzymujesz raport wraz wypełnionym testem kwalifikacyjnym. Dodatkowo, możesz otrzymać od nas informacje dotyczące specyfiki danego zawodu, dostępności specjalistów i średniego wynagrodzenia w określonej lokalizacji.

Gwarancja

Na każdego kandydata udzielamy gwarancji. Wiemy, że weryfikacja jakości dostarczanej pracy przez pracownika wymaga czasu. Dlatego jeśli w ciągu 3 miesięcy umowa zostanie rozwiązana, wówczas jesteśmy zobligowani do dostarczenia nowego kandydata w ramach współpracy.

Indywidualne podejście

Proces współpracy możemy dopasować indywidualnie, w zależności, czy Goodwill Human ma być odpowiedzialny za całość, czy tylko w ramach pojedynczych elementów. Możemy dostarczyć Ci aplikacje, a samodzielnie przeprowadzisz rozmowy. Wszystko w zależności od tego, jak bardzo chcesz się zaangażować.

Wsparcie formalno-prawne

Dla dopełnienia usługi rekrutacyjnej nasz dział prawny może przygotować dla Ciebie umowę współpracy z nowym pracownikiem. Pomagamy również przy formalnościach związanych z zatrudnieniem obcokrajowców.

Opłata tylko za efekt

Rozliczamy się tylko i wyłącznie w momencie zatrudnienia zaproponowanego przez nas kandydata (tzw. Success fee).

Zasięg

Przeprowadzamy rekrutacje na terenie całej Polski.

Specjalizacja

Specjalizujemy się w rekrutacji specjalistów w obszarach: księgowości, IT, marketingu, prawa, finansów.

Skontaktuj się jeśli szukasz kandydata

Jeśli szukasz pracy


KobietaMężczyzna