Goodwill Idea

Świadczymy usługi związane z budowaniem pożądanego i określonego wizerunku całej firmy, pojedynczych usług jak i produktów. Kompleksowo obsługujemy Klientów w obszarach takich jak: brand-building wraz z pełną identyfikacją wizualną, promocja firmy, web developing, kampanie SEM, prowadzenie mediów społecznościowych. Dodatkowo świadczymy usługi projektowania graficznego, realizujemy filmy reklamowe oraz sesje i fotorelacje zdjęciowe.

 

Prowadzimy pełny marketing dla firm, które dopiero startują, jak i takich, które na rynku są już kilka lat. Znamy specyfikę dużych firm. Potrafimy również spojrzeć z perspektywy mikro przedsiębiorstwa.

„Celem marketingu jest poznać i zrozumieć konsumenta tak dobrze, że produkt czy usługa doskonale mu pasują i sprzedają się same” – Peter F. Drucker

Z nami omówisz i zaplanujesz długofalową strategię reklamową, wspólnie stworzymy identyfikację wizualną, hasło reklamowe jak i wygląd oraz funkcjonalności Twojej strony internetowej. Następnym krokiem będzie pozycjonowanie Twojej marki w Internecie, i tym właśnie zajmą się specjaliści SEO/SEM. Znamy i używamy Social Media do efektywnej promocji.

Usługi Goodwill Idea

Aby pozyskać nowych Klientów, Twoja firma musi mieć odpowiedni wizerunek. Właśnie dlatego Goodwill Idea dysponuje wszystkimi odpowiednimi narzędziami, by zatroszczyć się o marketingową stronę Twojego biznes.

Budowanie marki/ branding

Rozpoznawalność marki, wysokie pozycjonowanie jej na tle innych oraz utrwalanie pozytywnego wizerunku w świadomości konsumenta to długo trwały, ale przynoszący znaczące efekty proces.

Strategia marketingowa

Polega na ustaleniu jakie działania i w jakim czasie powinny zostać podjęte oraz jakich narzędzi marketingowych musimy użyć, aby efektywnie prowadzić swoją działalność i zdobywać nowych Klientów.

Identyfikacja wizualna

Marketing polegający na stworzeniu i wymyśleniu unikalnej nazwy oraz logotypu, które będzie odzwierciedlało charakter i kojarzyło się z konkretną marką, produktami czy usługą, to jedno z ulubionych zadań kreatywnych naszego zespołu.

Kampanie reklamowe

To jeden z elementów składających się na narzędzia wykorzystywane w strategii marketingowej. Obecnie najczęściej występują w sieci i social mediach ze względu na fakt, iż są to miejsca, gdzie konsumenci są non stop obecni.

Social media

Facebook, YouTube czy Instagram, dzisiaj nie wyobrażamy sobie, aby ich nie było. Choć wiele osób nadal jest sceptycznie nastawionych do Social Media, zespół Goodwill Idea dokładnie wie, jak za ich pomocą budować relację z Klientami i świadomość marki oraz zwiększyć sprzedaż.

Strona internetowa lub sklep online

Obecnie jest to najistotniejszy element współczesnych firm. Pozwala dotrzeć Klientom do oferty firmy. Profesjonalnie wykonana i uzupełniona strona internetowa to doskonałe narzędzie sprzedażowe.

SEM i SEO

Pozycjonowanie marki to bardzo ważne działania. Potrafimy sprawić, aby strona znalazła się na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google. Skutecznie prowadzimy kampanię Google AdWords. Wykonujemy również prace organiczne na stronie jak copywriting pod SEO.

Film promocyjny

Coraz rzadziej sięgamy po gazety i książki, coraz częściej oglądamy filmy. Dlatego też, realizacja filmu reklamowego z odpowiednio napisanym scenariuszem, to jeden z najlepszych elementów promocji Twojej firmy.

Sesja zdjęciowa

Realizujemy zdjęcia do kampanii w Social Mediach czy na stronę internetową. Jeśli interesuje Cię fotografia produktowa, też dobrze trafiłeś.

Projekty graficzne

Do spójnego wizerunku Twojej firmy potrzebujesz wizytówek, ulotek, folderów i innych materiałów promocyjnych. Goodwill Idea stworzy wszystko to, co będzie Ci potrzebne.